Nefunkčnosť doplnku Stream Cinema v plugine Archívy CZ/SK

Oznamujeme užívateľom doplnku Stream CINEMA, že tento doplnok je od 3.5.2020, s účtom z webshare.cz, nefunkčný.

Stalo sa tak z rozhodnutia tvorcu doplnku Stream Cinema, ktorý bol prevádzkovaný so serverom webshare.cz.

Tvorca doplnku Stream Cinema sa rozhodol neposkytovať ďalej tento doplnok pre server  webshare.cz a zvolil si pre tento doplnok nový server – kra.sk .

Login serveru kra.sk je možné pridať len v najnovšej verzii pluginu Archívy CZ/SK Premium (20.4.2020), ktorý je platený.  Upgrade na Premium Archívy je pomerne jednoduchým stačí v Nastaveniach Archívy CZ/Sk povoliť kontrolu aktualizácií a po opätovnom spustení pluginu potvrdiť upgrade a postupovať podľa pokynov na obrazovke. Alebo si nianštalovať Archívy CZ/Sk Premium ručne, videonávody sú tu.

Predplatitelia webshare.cz tak už nemajú možnosť používať doplnok Stream Cinema v plugine Archívy CZ/SK.

Všetky informácie o doplnku Stream Cinema nájdete na tomto fóre tvorcu doplnku Stream Cinema:

https://forum.cder.sk/forum-3.html

Jediná možnosť ako využívať súbory z webshare.cz v plugine Archívy CZ/SK, je momentálne cez doplnok Soubory Online, ktorý je súčasťou pluginu Archívy CZ/SK aj a Archívy CZ/SK Premium:

V doplnku Soubory Online nieje komfort databázy a zoradenie videí, ako je tomu v Stream Cinema, avšak sledovať Vami vyhľadané videa sa dajú.

Postup používania Soubory Online

  1. Otvorte si doplnok Soubory Obline a stlačte modré tlačidlo na DO (nastavenia).

2. Stlačte 2 krát modré tlačidlo na DO, aby ste sa dostali na nastavenie webshare.cz.

3. Tam zadáte prihlasovacie meno (Login) a heslo(heslo) Vášho účtu webshare.cz a uložíte nastavenie zeleným tlačidlom na DO.

4. Zvolíte položku webshare.cz a potvrdíte tlačidlom OK.

5. zobrazí sa Vám položka vyhľadať, ktorú potvrdíte tlačidlom OK.6. Zobrazí sa virtuálna klávesnica, kde zadáte názov požadovaného videa. 7. Vyhľadáte požadovaný súbor a spustíte tlačidlom OK.

8.Potvrdíte položku Áno prepoužitie VIP účtu.

POZNÁMKA: Doplnok funguje na KODI a aj v OpenATV enigme. V Enigme VTI robí problém prihlásenie, nakoľko pri zadávaní loginu cez virtuálnu klávesnicu sa vždy pridá medzera a login nesúhlasí, takže treba login a heslo zadať cez FTP!

Pokiaľ využívate webshare.cz v KODI, tak vyšiel aj nový doplnok Stream Cinema 2 pre KODI, ktorý je určený iba pre webshare.cz. 

Má však zatiaľ iba zoradenie seriálov a filmov podľa abecedy. Doplnok pre KODI – Stream CINEMA 2 – si môžete stiahnuť TU.