Dovoľujeme si oznámiť majiteľom satelitných prijímačov uClan Ustym 4K S2 OTT a uClan USTYM 4K PRO že 18.12.2020 vyšiel nový firmware Denys OS verzie 2.00.18  pre tento prijímač.

Hlavná zmena, okrem iného, v novom firmware je, že je opravený príjem s vysokým Symbol Rate 45000, teda plne funkčný je aj príjem programov FOTELKA TV (nedochádza už k rozkladu a kockovaniu obrazu) z družice Belinterstar na pozícii 51,5E.

Ďalšia zmena je, že pokiaľ chcú majitelia ICE kariet Skylink pozerať programy v kódovaní Irdeto, tak musia v menu/inštalácia/CAM setting v nastavení softcamu DENCAM zapnúť položku FORCE Irdeto. Potom kartu znova vysunúť a zasunúť, alebo prepnúť na oscam a znova na DENCAM.

 

Táto aktualizácia je dostupná aj pre model uClan USTYM 4K PRO v OS Denys a aj pre zatiaľ nepredstavený nový model uClan USTYM 4K COMBO OTT.

Ďalšie zmeny

Opravená chyba v napájaní antény T2 v modeli Ustym 4K Combo OTT
Pridaná možnosť inštalovať DNS2 do nastavení siete
Funkcia na presun ikon v hlavnom menu!
Zmeny v Dencame pre SK a CZ klientov
Zmeny v časti máp v Dencame pre klientov SK a CZ
Opravy chýb pracujúcich s časovým posunom
Zmeny v načítaní kariet u niektorých operátorov
Opravy z hľadiska otvárania kanálov z niektorých pozícií

Čoskoro Vám predstavíme ďalšie vylepšenia tohto prijímača.

FW si môžu užívatelia tohto prijímača nainštalovať online z nášho serveru up.uclan.sk (pre českých zákazníkov je to up.uclan.cz), priamo z menu, pomocou online aktualizácie FW prijímača. V Nastaveniach vojdete do Aktualizácia softvéru, v položke URL vypíšete adresu http://up.uclan.sk a dáte uložiť. Potom už len potvrdíte položku Aktualizovať cez Internet a vyberiete verziu 2.00.18.

Pozor nainštalovaním tejto verzie sa Vám môžu prepísať niektoré nastavenia, takže ak si na to netrúfate, počkajte si pár dní, kým sa na servery objaví aj kompletná záloha softvéru aj s nastaveniami tejto verzie.

Prijímače uClan USTYM 4K si môžete zakúpiť kompletne nakonfigurované v e-shope ELLANO.SK