V dnešnej recenzii Vám predstavíme novinku od ukrajinskej firmy uClan, ktorá nesie názov uClan Ustym 4K S2 OTT. Jedná sa o jednotunerový ultra HD/4K, linuxový satelitný prijímač, určený pre príjem satelitnej a IPTV televízie v HD, SD a aj v Ultra HD/4k rozlíšení, s podporou príjmu v kompresiách Mpeg2, Mpeg4/H.264 a HEVC/H.265. Prijímač má zabudovaný jeden DVB-S2X tuner, ktorý podporuje príjem satelitných programov v normách DVB-S, DVB-S2 a DVB-S2X, podporovaný je aj multistreamový príjem.

LOGOELLANO2018GLOW.png

uclan ustym 4k s2 ott dvb s2 13 uclan ustym 4k s2 ott dvb s2 19

 

uClan Ustym 4K S2 OTT obsahuje najmodernejší hardvér, s ktorým môžete splniť takmer všetky vaše požiadavky na príjem satelitnej telvízie a IPTV. Základom je 4-jadrový 64-bitový procesor Hisilicon, ako aj viacjadrový grafický procesor.  Pamäť je o veľkosti 1 GB RAM a 4 GB eMMC Flash. Toto vybavenie nielen zaisťuje plynulé prehrávanie vášho obsahu 4K, ale tiež rýchle časy spustenia a rýchlu navigáciu v rámci viacjazyčných ponúk menu, vrátatne SK aj CZ jazyka.

Kvalita obrazu je viac ako výborná a v tejto cenovej kategórii neobvyklá! Výrobca neustále pracuje na vylepšení obrazu úpravou algoritmov a ladením grafických ovládačov v nových verziách softvéru a je na mieste povedať, že sa mu to aj darí.

Čítaj viac