uClan X96Max
Dobrý deň. Nedokážem na úvodnú stránku do menu dostať čerstvo nainštalovanú aplikáciu Sledovanie TV. Appka nejde pridať ani cez znamienko plus v ľavom dolnom rohu a nezobrazuje sa dokonca ani v ponuke My Apps. Dostanem sa k nej iba komplikovane cez Nastavenia, Aplikácie a možnosť Otvoriť, čo je neskutočne zdĺhavé a otravné. Nehovoriac o tom, že toto nezvládne starší človek. Nedá sa to inak nastaviť? Vďaka.

Dobrý deň.

Nainštalujte si z Google play aplikáciu App Opener. Pokiaľ Vám ju tam nevyhľadá, tak si aplikáciu odtiaľto stiahnite vo forme .apk inštalačného súboru a nainštalujte si ju do uClan X96Max cez USB a aplikáciu filebrowser alebo apk manager.

Po nainštalovaní sa Vám medzi všetkými aplikáciami zobrazí modrá ikona App Opener, ktorú spustite.

Po spustení sa Vám v tejto aplikácii zobrazia všetky aplikácie(aj tie ktoré nevidíte v menu androidu medzi všetkými aplikáciami). Vyberte si Vašu aplikáciu a potvrďte ju tlačidlom OK.

Tým prevediete že spustením App Opener sa Vám spustí Vaša aplikácia ktorú ste jej priradili čiže vo Vašom prípade to bude Sledovaní TV. Nakoniec si cez + v hlavnej obrazovke priradíte aplikáciu App Opener. Jej spustením si spustíte priamo Sledovaní TV.

Doplnenie:

Na google store je aj aplikácia Sideload Laincher-Android TV pre android TV OS.