CERTIFIKOVANÝ IPTV BOX OD ANTIKU

Dobrá správa pre všetkých, ktorí čakajú na už dlhšiu dobu nedostupný prijímač Antik Nano 3 pre internetovú televíziu Antik TV. Predstavujeme Vám jeho plnohodnotnú náhradu, v podobe IPTV prijímača uClan Ustym 4K AntikTV Premium.

Prijímač pracuje na certifikovanom linuxovom softvéri od Antiku a plnohodnotne nahrádza predchádzajúce IPTV prijímače Antik Smart TV box. uClan Ustym 4k OTT Premium je vhodný pre príjem IPTV a to až do 4K rozlíšenia s podporou vysokého kontrastu HDR10, HLG a aj úsporného kódeku HEVC/H.265, v ktorom AntikTV vysiela.

Tento výkonný 4K UHD HDR IPTV prijímač je určený výhradne pre príjem platenej internetovej televízie od košickej firmy Antik Telekom a v balení nájdete aj darčekový kupón na bezplatné sledovanie AntikTV počas 6 mesiacov.

Prijímač má identický HW, ktorý má aj Antik Nano 3. Je poháňaný výkonným 4-jadrovým procesorom Hisilicon Hi3798MV200 o frekvencii jadra 4 x 1,6 Ghz, doplnený o 1GB operačnej pamäť a 8GB eMMC flash. O grafický výkon sa stará výkonný viacjadrový GPU. 

Výhodou tohto prijímača je, že nemusíte inštalovať žiadnu anténu ani satelitnú parabolu a ťahať koaxiálny kábel. Pre príjem IPTV ANTIK TV stačí mať aktívne predplatné, prijímač pripojiť k internetu LAN káblom a HDMI káblom (alebo AV káblom v prípade staršej TV) k Vášmu televízoru.

Čítaj viac