Oznamujeme majiteľom prijímačov uClan DENYS2 , že vyšiel pre tento prijímač nový FW v1.00.10 .

Nový FW si môžete nainštalovať online zo serveru podľa tohto návodu.

 

FW prináša okrem viacerých drobných opráv aj opravu satelitného príjmu operátora Fotelka TV z družice Belinterstar 51,5E, kde oprerátor vysiela na TP s vysokou SR rýchlosťou až 45000. Príjem týchto programov je už bezproblémový.

Dekódovaciu kartu Fotelka TV si môžete zakúpiť v našom e-shope.

 

Do nového FW bola pridaná aj nová aplikácia E2TV pomocou ktorej môžete streamovať TV vysielanie z iného satelitného/terestriálneho/káblového prijímača ktorý musí mať operačný systém Enigma2.

 

Nastavenie aplikácie E2TV je jednoduché:

  1. Oba prijímače teda klient-uClan DENYS2 a aj serverový prijímač s OS Enigma2 musíte mať pripojené ku tej istej internetovej sieti.
  2. Na serverovom prijímači nenastavujete nič, podmienka je aby to bol prijímač s OS Enigma2 ideálne viactunerový (oba tunery musia byť pripojené zvlášť ku signálu) aby ste mohli jednym tunerom nezávisle pozerať na serverovom prijímači a druhým streamovať vysielanie do klientského prijímača teda uClanu DENYS2. Dá sa použiť aj jedno tunerový prijímač s OS enigma2 tam Vám však pôjdu na klientovi programy iba ak bude serverový vypnutý v pohotovostnom režime. Ak bude serverový jednotunerový prijímač zapnutý a budete z neho streamovať, tak Vám pôjdu na klientovi iba programy v rámci toho istého TP ako je sledovaný program na serverovom prijímači.
  3. Na uClane DENYS2 na stavíte v aplikácii iba IP adresu serverového prijímača a potvrdíte voľbu uložiť.

 

Po úspešnom pripojení sa Vám automaticky načítajú všetky FAV skupiny programov zo serverového prijímača.

Vyberiete si v zozname FAV skupinu a požadovaný program. Po chvíľke nabehne streamované vysielanie. 

Vysielanie je streamované bez EPG.

Pokiaľ by ste chceli poradiť s výberom serverového prijímača s OS enigma2 tak nás neváhajte kontaktovať na email: info@ellano.sk .